نحوه تنظیم ساعت اسکمی 1586 | نمایندگی رسمی ساعت اسکمی

 

 

ساعت‌های اسکمی اسکمی (SKMEI) در انواع مدل‌های آنالوگ، دیجیتال، آنالوگ دیجیتال، بلوتوث دار، قطب نما دار و .... تولید می‌شود. هر کدام از ساعت‌های اسکمی با توجه امکاناتش، شیوه تنظیم متفاوتی دارد. (البته تنظیم برخی از مدل‌های ساعت‌های اسکمی شبیه به هم هستند.)

 

 

تنظیم عقربه‌ها:

برای تنظیم عقربه‌ها، دکمهٔ D را فشار دهید. برای حرکت سریع‌تر عقربه‌ها، دکمهٔ D را دو ثانیه نگه‌دارید.

 

شیوه تنظیم اسکمی 1586

تنظیم زمان اصلی دیجیتال:

در حالت نمایش زمان اصلی، دکمهٔ C را به مدت ۲ ثانیه نگه‌دارید تا ثانیه شروع به چشمک زدن کند. با فشار دادن دکمهٔ C ساعت شروع به چشمک زدن می‌کند. با فشار دادن دکمهٔ B ساعت رو تنظیم کنید، سپس دکمهٔ C را فشار دهید تا دقیقه شروع به چشمک زدن کند، با دکمهٔ B دقیقه را تنظیم کنید. دکمهٔ C را فشار دهید تا بتوانید فرمت نمایش زمان را به ۱۲ یا ۲۴ ساعتهٔ تغییر دهید. با یکبار دیگر فشار دادن دکمهٔ C تنظیمات ذخیره می‌شود.

 

تنظیم اسکمی 1586

تنظیم روز، ماه و هفته:

در حالت نمایش تاریخ، دکمهٔ C را فشار دهید تا عدد ماه شروع به چشمک زدن کند، ماه را به میلادی با دکمهٔ B‌ تنظیم کنید. سپس دکمهٔ C را فشار دهید تا روز شروع به چشمک زدن کند. با دکمهٔ B روز را تنظیم کنید. دوباره با فشار دادن دکمهٔ C هفته شروع به چشمک زدن میکند. با فشار دادن دکمهٔ B هفته را تنظیم کنید. در آخر دکمهٔ C را برای ذخیره شدن تنظیمات فشار دهید.

 

تنظیم آلارم:

در حالت آلارم، دکمهٔ C را دو ثانیه نگه‌دارید تا نشان‌گر ساعت شروع به چشمک زدن کند. با دکمهٔ B ساعت آلارم را تنظیم کنید. سپس دکمهٔ C را فشار دهید تا دقیقه شروع به چشمک زدن کند. با دکمهٔ B دقیقه‌ها را تنظیم کنید. سپس دکمهٔ C را فشار دهید تا نشان‌های «ALM» و «SIG» شروع به چشمک زدن کنند. با هر بار فشار دادن دکمهٔ B یکی از این علامت‌ها روشن/خاموش می‌شود.

SIG: در صورت روشن بودن، سر هر ساعت یک هشدار کوچک داده می‌شود.

ALM: در صورت روشن بودن علامت آلارم کار می‌کند. 

آلارم در هنگام روشن بودن و رسیدن به زمان تنظیم شده، ۲۰ ثانیه هشدار می‌دهد.

 

تنظیم ساعت دوم دیجیتال:

در حالت نمایش زمان دوم، دکمهٔ C را برای دو ثانیه نگه‌دارید تا نشان‌گر ساعت شروع به چشمک زدن بکند. با دکمهٔ B ساعت را تنظیم کنید.سپس دکمهٔ C را فشار دهید تا نشان‌گر دقیقه چشمک بزند. با دکمهٔ B دقیقه را تنظیم کنید. دکمهٔ C را فشار دهید تا بتوانید فرمت نمایش زمان را به ۱۲ یا ۲۴ ساعتهٔ تغییر دهید. با یکبار دیگر فشار دادن دکمهٔ C تنظیمات ذخیره می‌شود.

 

کرنوگراف:

در حالت کرنوگراف با فشار دادن دکمهٔ C شمارش زمان شروع/متوقف می‌شود. برای صفر کردن کرنوگراف نیز، باید دکمهٔ C را به مدت ۲ ثانیه نگه‌دارید.

 

برای خرید ساعت اسکمی 1586 به همراه گارانتی ۱ سالهٔ موتور می‌توانید از وبسایت اسکمی ایران به آدرس skmei-iran.com دیدن نمایید.

 

 

 

 

 

سبد خرید

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش